Зміна якості життя для кожного громадянина!

Заможні громади – сильна країна! Розпочата реформа децентралізації продемонструвала свою ефективність. Необхідно передати максимум можливих повноважень на місця, адже саме місцева влада щоденно стикається із проблемами людей. Для цього громади мають використовувати дієві механізми наповнення місцевих бюджетів (за рахунок аукціонів з розпорядження майном та ресурсами, якими володіє громада). За центральними органами зберігаються механізми контролю, який має проводитися із мінімальним залученням людського фактору за допомогою штучного інтелекту.

Технології перемагають корупцію! Корупційні ризики породжують колосальний рівень недовіри суспільства до держави. Мій досвід роботи доводить, що ІТ-рішення дозволяють прибрати людський фактор з ряду адміністративних процедур. Мінімізувавши спілкування чиновника із громадянами, можливо радикально знизити рівень корупції, дати поштовх для розвитку бізнесу, полегшити життя всіх громадян.

Вирішення проблеми водопостачання та покращення екологічного стану в регіоні через отримання державних субвенцій та участі у програмах міжнародної технічної допомоги для будівництва очисних споруд, проведення капітального ремонту та прокладання нових водогонів. Розбудова мережі бюветів на території округу для забезпечення кожного мешканця питною водою, яка відповідає всім стандартам безпечності.

Проведення земельної реформи. Вже рік як Європейський суд з прав людини визнав, що мораторій на продаж сільськогосподарських земель порушує базові права людини на розпорядження своєю власністю. Запуск ринку землі має передбачати негайне розблокування прав приватних власників на розпорядження своєю землею. В той же час, комунальні та державні землі повинні здаватися в оренду через електронні аукціони для постійного наповнення місцевих бюджетів

Медична реформа. Збереження фельдшерсько-акушерських пунктів на місцях при одночасному запровадженні мобільних бригад із профільними спеціалістами та наданням дистанційних консультацій через Інтернет

Зміна підходів до будівництва та ремонту доріг на місцевому та загальнодержавному рівні. Виступаю за введення механізму незалежного аудиту якості відремонтованих доріг із залученням представників громадськості та введення обов’язкового гарантійного терміну, протягом якого виконавець буде зобов’язаний підтримувати якість дорожного полотна у належному стані.

Залучення інвестицій для розвитку округу. Нові бізнес-проекти в регіоні мають впроваджуватись виключно в галузях із значною часткою доданої вартості. Ми маємо унікальний людський потенціал, який активно тікає за кордон. Пільги для підприємців та інноваційних бізнес-проектів знизять експорт робочої сили в сусідні країни.

Реформування галузі лісового господарства має передбачати реальне відновлення державної підтримки галузі для боротьби з незаконними вирубками та впровадження широкомасштабної програми відновлення лісових насаджень. Запровадження єдиної електронної системи обліку дерев та реалізації продукції для всіх учасників ринку.

Україна має зберегти курс на євроінтеграцію, який має полягати у впровадженні стандартів життя (в сфері освіти, соціального та пенсійного забезпечення, медичного обслуговування, стандартів оборони тощо) на рівні розвинутих країн!

Продовження судової реформи: провести повне перезавантаження місцевих судів та апеляційних інстанцій через процедуру відкритих конкурсів із запровадженням механізму можливого відзиву судді громадою. Впровадження правопросвітницьких програм, що дозволять громадянам ефективно захищати свої права у разі порушення.

Я йду до Верховної Ради, щоб захищати інтереси громади на національному рівні і сприяти розвитку округа та Держави, тому повністю підтримую ідею зняття депутатської недоторканності та кримінального покарання за незаконне збагачення.

Віктор Вишньов